top of page

Konkurss "MEŽĀ AR PRĀTU"

LMFonds-mezaArPratu.png

APSVEICAM!

  • Instagram/latvijas.mezu.fonds.
  • Facebook/latvijas.mezu.fonds

Noslēdzies konkurss

“MEŽĀ AR PRĀTU” un izlozēts balvas ieguvējs.

 

Ja vēlies pirmais uzzināt par nākamajām balvu izlozēm, vienkārši nospied pogu "Follow" LATVIJAS MEŽU FONDS Instagram vai Facebook profiliem.

 2024. gada pavasarī no 1. marta līdz 31. aprīlim Ogres un Aizkraukles novadā norisinājās LATVIJAS MEŽU FONDS konkurss, kurā iedzīvotājus aicinājām pārbaudīt savas zināšanas mežsaimniecības jomā, aizpildot krustvārdu mīklu. Vienam no pareizo atbilžu iesūtītājiem izlozes kārtībā dāvājām iespēju laimēt akumulatora motorzāģi Husqvarna 340i.

LATVIJAS MEŽU FONDS vārdā sakām lielu paldies katram mūsu novadniekam, kurš iesaistījās un aizpildīja pa pastu iesūtīto krustvārdu mīklu! Konkurss pieredzēja lielu atsaucību – pareizu mīklas atminējumu ar atslēgvārdu DAMAKSNIS bija iesūtījuši 429 dalībnieki.  Tas liecina, ka mūsu reģionu iedzīvotāji var lepoties ar labu izpratni meža lietās.

Par to mums liels prieks!

Lai noskaidrotu izlozes uzvarētāju, kurš saņems balvā akumulatora motorzāģi Husqvarna 340i, izmantojām programmu random.org. Šoreiz laimīgā pareizās atbildes (un tagad arī motorzāģa) īpašniece izrādījās Inta no Skrīveru pagasta Aizkraukles novadā, kuras tālruņa numurs sākas ar cipariem 26045***. Veiksmīgā atbilde tika iesūtīta 14.04.2024 plkst. 12:50.

LMFonds-konkursa-uzvaretaja-2024-maijs.png
LMFonds-konkursa-uzvaretaja-2024-maijs-.png

Ja Tevi interesē pareizās atbildes meža lietās, droši meklē tās mūsu mājaslapā vai zvani mums!

Ja vēlies pirmais uzzināt par nākamajām balvu izlozēm, vienkārši nospied pogu "Follow" LATVIJAS MEŽU FONDS Instagram vai Facebook profiliem.

(SPIED UZ IKONAS)

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page